11,50 brutto + premie

Dla par Niemcy praca przy pakowaniu czekoladek bez języka od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 19:10

Od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu czekoladek w zakładzie z Düsseldorf. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia dla pakowaczy dyspozycyjnych na najbliższe 3 miesiące.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Düsseldorf

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 11,50 euro brutto/h + premie na koniec miesiąca

Zadania:

– pakowanie czekoladowych pralinek schodzących z taśmy produkcyjnej
– kontrola jakości, odrzucanie czekoladek uszkodzonych
– dbanie o najwyższe standardy higieniczne
– osoby ze zmysłem artystycznym mogą być oddelegowane na dział ozdabiania czekoladek

Wymagania:

– doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej lub wykształcenie gastronomiczne
– umiejętność pracy w szybkim tempie
– bezkonfliktowość, zdolność do pracy w grupie
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (do wglądu)

Oferujemy:
– docelowo stałe zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
– atrakcyjne warunki płacowe w wymiarze 11,50 euro brutto/h + premie uzależnione od wydajności
– deputat produktów firmowych 1,5 kg na pracownika miesięcznie
– na okres 3 pierwszych miesięcy agencja zapewnia zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (koszt 250 euro za pokój 1 os., 350 euro za pokój 2 os.)
– preferowane osoby lub pary dysponujące samochodem do dojazdów

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie pralinek 08.17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9205974c8e03a4a7