168,40 NOK/h brutto

Dla par Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Oslo 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: 3 mce, z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 26 marca 2020 02:08

Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka na produkcji kanapek w fabryce z Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 168,40 NOK na godzinę pracy

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie skomplikowanych zadań, polegających na myciu, sortowaniu produktów, przeprowadzaniu kontroli jakości, przygotowywaniu składników, obsługiwaniu urządzeń produkcyjnych, dbaniu o wysoką jakości itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • motywacja

Oferujemy:

  • bezpłatne wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego – pomoc przy tłumaczeniach dokumentach i dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • zatrudnienie dla par i grup
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane dla pracowników w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • uczciwe zarobki oraz opcja otrzymywania premii i bonusów

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: “pk/03/20” należy przesłać wraz z załączeniem CV na adres:

  • norwayworker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-oslo-od-zaraz-2020/

ID ogłoszenia: 4775e7a4a1305a3d