8,60 GBP brutto/h

Dla par praca w Anglii pakowanie słodyczy bez znajomości języka od zaraz Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2021 roku
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 00:52

Dla pakowaczy propozycja pracy w Anglii od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Liverpoolu dla par bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy promocyjnych.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 8,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy dystrybucyjnej, gdzie zadaniem będzie pakowanie słodyczy, a także zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej;
  • aktualnie pakowanie są zestawy promocyjne czekoladowych słodyczy, np. z motywem Świąt Wielkanocnych.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca czerwca 2021;
  • otwartość i komunikatywność;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia w nowoczesnym zakładzie z dostępem do stołówki i kantyny;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę w międzynarodowym zespole;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • opcję przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 02/2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-praca-w-anglii-dla-par-od-zaraz-liverpool-2021/

ID ogłoszenia: 3086021456ce5f61