156,40/h NOK brutto

Dla par oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 9 września 2018 18:52

Aktualnie poszukujemy osób również bez znajomości języka do pracy w Norwegii na magazynie z żywnością. Zatrudnienie dla par w Bergen od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: 156,40 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie spożywczym przy zbieraniu zamówień, wykonywaniu prac porządkowych i fizycznych
  • obowiązkiem będzie aktualizowanie bazy danych oraz kompletowanie dokumentów papierowych

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • solidne warunki zatrudnienia
  • przyjazny zespół
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK od pary
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko” należy przesłać mailowo, na adres:

  • soknadansatte2018@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-z-zywnoscia-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 8055b94eadf9ee7f