148,60 brutto/h NOK

Dla par oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie pralin bez języka Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Opublikowany: 25 stycznia 2018 00:48

Ogłoszenie pracy w Norwegii skierowane do par na stanowisku pakowaczy. Od zaraz zatrudnienie w Lillehammer przy pakowaniu pralin dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz pralin

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 148,60 brutto na godzinę NOK

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o jak najwyższą jakość produktów
  • praca manualna, polegająca na pakowaniu czekoladek do plastikowych wytłoczek
  • zadania wykonywane będą przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • mile widziane zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • możliwość rozwoju oraz opcja podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w miłej atmosferze
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 5500 NOK od pary

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • soknadansatte2018@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-pralin-lillehammer/

ID ogłoszenia: 8905a68c3baef243

1 odpowiedź na “Dla par oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie pralin bez języka Lillehammer”

  1. karolinka1982 na 26 stycznia 2018 @ 14:52

    email jest nieprawidlowy