1900-2500 euro brutto/mc

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji AGD 2017 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 03:57

Oferta skierowana do par również bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu na produkcji sprzętu AGD. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy montażu elementów i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Pensja: 1900 do 2500 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ręczny oraz maszynowy montaż sprzętu AGD
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości elementów
  • niektóre osoby mogą zostać przeniesione do pakowania gotowych sprzętów

Oczekiwania:

  • przywiązywanie uwagi do detali, szczegółowość
  • duża dokładność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • uczciwość
  • zdolności manualne
  • punktualność

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • legalne warunki zatrudnienia
  • opcję skorzystania z odpłatnego zamieszkania, zorganizowanego na miejscu w cenie 250 euro od osoby lub 400 euro od pary
  • brak opłat za pomoc w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysłania wiadomości e-mail, zatytułowanej: „Niemcy praca na produkcji AGD – Dortmund, imię i nazwisko” z załączeniem aktualnego CV na poniższy adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-agd-dortmund/

ID ogłoszenia: 405964dc1a170bb

ilość wszystkich wyświetleń: 4854, dzisiaj: 1