131 NOK/h brutto

Dla par Norwegia praca bez języka przy pakowaniu sałatek od zaraz 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Norwegia
  • Opublikowany: 4 października 2018 00:17

Aktualna propozycja zatrudnienia 2018 dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek. Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz sałatek

Lokalizacja: Norwegia

Pensja: 131 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w szybkim tempie, polegająca na pakowaniu sałatek do plastikowych opakowań
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • czynne prawo jazdy oraz własne auto
  • dobre zdrowie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane wykształcenie techniczne oraz umiejętność obsługi maszyn
  • zdyscyplinowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pracę na podstawie umowy duńskiej
  • zaliczki w wysokości do 3000 NOK
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu, koszt to około 80-100 NOK na dobę, mieszkanie jest oddalone od pracy o około 30 km
  • długotrwałe zatrudnienie
  • pracę w wymiarze 37 godzin
  • atrakcyjne zarobki a także dodatek na wakacje