128,20 DKK/h brutto

Dla par praca w Danii od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 00:18

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Odense dla par przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie pracy w Danii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na pół roku.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejscowość: Odense, Dania

Zarobki: 128,20 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na pół roku

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za manualne przepakowywanie i pakowanie perfum
  • do zadań należy samodzielne składanie opakowań i montaż alarmów przeciwkradzieżowych

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zdolności manualne
  • dobra kondycja
  • pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnej duńskiej umowie o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4500 DKK miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na pełen etat w systemie zmianowym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/70/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 2805bfefe4ac87c5