11,62 € brutto/h

Dla par praca w Holandii bez języka na magazynie odzieży od zaraz Roosendaal 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 marca 2022 02:00

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w Roosendaal dla par na magazynie odzieży bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Roosendaal.

Wynagrodzenie: 11,62 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • etykietowanie odzieży oraz jej pakowanie;
  • praca odbywa się z wykorzystaniem skanera w języku angielskim;
  • pracownik będzie ładował i rozładowywał kontenery;
  • dbanie o to, aby dostawy przychodziły w odpowiednim czasie.

Wymagania:

  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim – poziom B1;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • zaletą będzie chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia i ubezpieczenie zdrowotne;
  • zakwaterowanie w wysokości 115 € na tydzień;
  • transport do pracy służbowym samochodem;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatki zmianowe zgodne z CAO;
  • pomoc przy wyrobieniu numeru BSN;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • legalne zatrudnienie;
  • zorganizowanie przejazdu z Polski do Holandii.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez stronę:

www.eurojob.nl/pl/wakat/pracownik-magazynu-z-markowa-odzieza/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-magazyn-odziezy-roosendaal/

ID ogłoszenia: 44262222747ec239