10.19 Euro/ h

Fizyczna praca Holandia bez języka od zaraz sortowanie jabłek i gruszek, Houten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Houten
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.05.2019
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 16 maja 2019 01:52

Od zaraz aktualna propozycja fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu owoców – jabłek i gruszek w zakładzie z Houten. Oferta bez znajomości języka obcego dla Polaków.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego klienta w Holandii do pracy przy sortowaniu jabłek i gruszek. Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka obcego.

Opis stanowiska:

•sortowanie/pakowanie/czyszczenie jabłek i gruszek przy taśmie produkcyjnej
•przenoszenie skrzynek z owocami (waga skrzynki od 10 – 15kg)
•sprzątanie stanowiska pracy
•wykonywanie innych zleconych czynności przez pracodawcę

Wymagania:

•doświadczenie przy sortowaniu owoców/warzyw lub inne produkcyjne
•czynne prawo jazdy kat. B – mile widziane (nie jest to warunek konieczny do podjęcia pracy)
•dyspozycyjność do pracy na okres od 3 – 6 miesięcy lub dłużej (możliwość podjęcia stałej współpracy)

Oferujemy:

•legalną pracę na warunkach holenderskich
•atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie cotygodniowych wypłat na konto bankowe
•przysługujące dodatki wakacyjne i urlopowe
•zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
•opiekę koordynatora
•pomoc w organizacji wyjazdu z Polski
•możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu w Holandii

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wyślij swoje CV na e-mail: rekrutacja@szukasz-pracy.pl

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 3905cdc078186ec5

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez info@szukasz-pracy.pl

Ostatnie przedmioty dodane przez info@szukasz-pracy.pl »