900.00

Holandia praca pakowanie czekoladek od zaraz w Waalwijk z zakwaterowaniem (odpłatnie)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.05.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2016 02:06

Agencja T&S dla firmy z Waalwijk rekrutuje pakowaczy do pracy w Holandii przy pakowaniu czekoladek i innych słodyczy. Zatrudnienie z zakwaterowaniem dla osób dyspozycyjnych na minimum 2 tygodnie i znających język angielski.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:
praca przy pakowaniu słodyczy (bombonierki, figurki z czekolady)
układanie kompozycji ze słodyczy
kontrola jakości

Wymagania:
dyspozycyjność na okres minimum. 2 tyg
komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B mile widziane
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Oferujemy:
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania, ubezpieczenia i transportu lokalnego
Dodatkowa informacja:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/228306/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim.

ID ogłoszenia: 954571f5593acc44

ilość wszystkich wyświetleń: 1750, dzisiaj: 1