do ustalenia

Holandia praca w Venlo przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 02:20

Dam pracę w Holandii dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Oferta z Venlo na linii produkcyjnej owoców i warzyw. Zatrudnienie na 2 miesiące.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zajmowanie się pakowaniem warzyw i owoców przy taśmie. Pracownik będzie również kontrolować jakość produktów.

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy na 2 miesiące
– natychmiastowy wyjazd do Holandii
– zatrudnienie dla kobiet
– elastyczność godzinowa
– dobra sprawność ruchowa
– energiczność, zaangażowanie
– dla osób niekaranych (dokument potwierdzający)

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– oferujemy wyrobienie godzin dodatkowych
– miejsce do zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– wsparcie na miejscu
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie wraz z klauzula poufności na maila: [rekrutacja zakończona] w tytule wpisać : ”pracownik do pakowania”.

Źródło: http://www.poloniusz.pl

ID ogłoszenia: 995553d7693786cc

13 komentarzy na “Holandia praca w Venlo przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka od zaraz”

  1. iestem gotowa by podiac prace w holandi na produkci itp ;czekam na wiadomosc 535502540

  2. jestem w stanie wyjechać nawet dzisiaj. Praca na produkcji nie jest mi obca. Proszę o kontakt 530 406 552

  3. Koleżanki szukają pracy na wakacje.. Proszę o jakieś informacje jak możemy wysłać zgłoszenia..

  4. Ja i moja mama jesteśmy gotowe by podjąć prace w na produkcji w Holandi itp. czekamy ma kontakt 880954738

  5. Natalia na 1 maja 2015 @ 15:32

    Jestem zainteresowana. Pracą prosze o kontakt. 783191724

  6. Witam jestem poważnie zainteresowana pracą w Holandii na produkcji.Mam dobre zdolności manualne i mogę wyjechać od zaraz.Proszę o kontaky 792741796.

  7. Patrycja na 3 maja 2015 @ 11:48

    Jestem zainteresowana pracą za granicą, mogę wyjechać od zaraz, proszę o udzielenie więcej wiadomości pod numer telefonu 725 539 127

  8. mariusz na 3 maja 2015 @ 22:37

    jestem zainteresowany tą pracą od zaraz mam uprawnienia na wózki widłowe prosze o kontakt 725053279

  9. Magda I Paulina na 6 maja 2015 @ 09:49

    Razem z kolezanka jestesmy zainteresowane praca, Prosimy o kontakt 721011171

  10. Kulig Teresa na 6 maja 2015 @ 11:51

    Jestem zainteresowana ta praca od zaraz jestem mila osoba nawiazuje szybki katakt z ludzmi bardzo mi zalezy na tej pracy prosze o katakt
    669451231

  11. Ja rowniez jestem zainteresowana praca ,moj numer 669338637

  12. Jestem chętna i gotowa podjąć prace w Holandii . mój nr 723330519

  13. agnieszka na 20 lipca 2015 @ 08:52

    Witam jesem powazie zaieresowana wyjazem i podjecie pracy w Holadii moj nr663463689