7,20 GBP brutto/h + dodatki

Liverpool praca w Anglii na produkcji pakowanie czekoladek bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 02:05

Poszukujemy pracowników od stycznia 2016 na produkcję przy pakowaniu czekoladek w fabryce z Liverpoolu. Anglia praca dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Lokalizacja: Liverpool, UK

Wynagrodzenie: 7,20 GBP na godzinę brutto

Liczba wakatów: 5

Termin: od stycznia 2016

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona zajmuje się wypełnianiem tacek plastikowych czekoladkami. Jest to praca manualna, którą wykonuje się przy linii produkcyjnej. Pracownik kontroluje jakość czekoladek. Zadania wykonywane są bezwzględnie zgodnie z zasadami BHP.

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • sprawność fizyczna
  • dynamiczne tempo pracy
  • ostrożność

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy z agencją pracy na 3 miesiące
  • legalne warunki pracy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zorganizowane zakwaterowanie odpłatnie, koszt to 50 GBP za tydzień
  • opieka polskiego koordynatora
  • wsparcie w dopełnieniu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • uk-employment@europe.com z dopiskiem: „pakowanie czekoladek Liverpool 2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-liverpool-2016/

ID ogłoszenia: 17756681b1c6a0c2

ilość wszystkich wyświetleń: 3147, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Liverpool praca w Anglii na produkcji pakowanie czekoladek bez języka”

  1. witam czy ta praca jest aktualna mieszkam w Liverpool city center chciałabym się do wiedzieć jak daleko jest to od centrum miasta aneta czekam na odpowiedz

  2. Piotr108108 na 14 grudnia 2015 @ 14:49

    Dzień dobry.
    Zgodnie z Państwa ofertą pracy przesyłem na adres e-mailowy :uk-employment@europe.com z dopiskiem pakowanie czekoladek LIVERPOOL 2016 swoje CV.
    Obecnie mieszkam we Wrocławiu i w wyniku komplikacji rodzinnych bardzo poszukuję pracy. Jestem w trakcie zamykania wielu spraw w Polsce (we Wrocławiu).
    Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko które Państwo oferują w ogłoszeniu.
    Jeśli jest to możliwe to proszę o podanie telefonu kontaktowego do Państwa wtedy będę mógł zadzwonić i zapytać o szczegóły Państwa oferty pracy.
    Mój numer telefonu :795440660.
    Adres e-mailowy :piotruso666@gmail.com
    Pozdrawiam.
    Piotr Obrzut

  3. Witam. Jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą pracy. Wysłałem już cv na adres e-mail. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. J.Warchalowska na 19 grudnia 2015 @ 22:39

    Wraz z moimi pertnerem jesteśmy zainteresowanie oferta pracy.
    Prosimy o kontakt pod adresem email: myszurka20@interia.pl
    lub nr tel 07936792718