132,60 SEK brutto/h + dodatki

Lund od zaraz dam pracę w Szwecji bez języka na produkcji ozdób świątecznych

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Lund
  • Opublikowany: 22 września 2016 04:00

Od zaraz zatrudnimy osoby na produkcję ozdób świątecznych w fabryce mieszczącej z Lund. Ogłoszenie pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Lund, Szwecja
Wynagrodzenie: 132,60 SEK na godzinę brutto
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji różnego rodzaju ozdób świątecznych – bombek, świeczników, figurek, itp.
  • pracownik zajmować się będzie ozdabianiem – barwieniem, nanoszeniem ornamentów, montażem i pakowaniem wyrobów do tub lub pudełek
  • zabezpieczanie papierem oraz specjalnym materiałem

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języków obcych
  • zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dobry wzrok
  • duża dokładność i przykładanie się do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dbanie o estetykę wykonywanych prac

Oferujemy:

  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • częściowe pokrycie kosztów zamieszkania przez pracodawcę
  • szwedzką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem pracowniczym
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość rozwoju

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na produkcji ozdób świątecznych, Lund 2016
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 5557e2c492a85f0

3 komentarze na “Lund od zaraz dam pracę w Szwecji bez języka na produkcji ozdób świątecznych”

  1. Jestem zainteresowana ta oferta. Jestem na okresie wypowiedzenia jesli bylo by to aktualne do 20 pazdziernika to jestem zdecydowana bardzo mi zalezy jestem dyspozycyjna nawet na bardzo dlugi okres czasu Pozdrawiam.

  2. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt 506963040

  3. witam serdecznie.
    Bardzo prosimy o kontakt

    aleksandra-karbowska@o2.pl

    posiadamy własny samochód.

    Aplikacja na stanowisko dwóch kreatywnych kobiet