8,80 euro / godzinę

Magazynier-pakowacz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka Norymberga (okolice)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Norymberga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: długoterminowa współpraca
  • Opublikowany: 16 marca 2016 04:20

Agencja pracy za granicą poszukuje magazynierów-pakowaczy do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka w ok. Norymbergi przy pakowanie towaru na magazynie z odzieżą lub kawą.

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Niemcy, Norymberga

Opis stanowiska:
• Magazyn z odzieżą i kawą
• Pakowanie towarów
• Przygotowywanie wysyłek

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy magazynowej
• Mile widziany własny samochód i prawo jazdy
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie
• Opiekę polskojęzycznego konsultanta

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Jak aplikować?

W zgłoszeniu proszę powołać się na serwis praca-produkcja24.pl

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv ze zdjęciem na adres wroclaw@uniapol.pl .

ID ogłoszenia: 67756e950bca0fd1