10 euro brutto/h

Monachium praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu sera bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2016 17:53

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie z Monachium przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce: Monachium

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • stała kontrola jakości
  • głównym zadaniem będzie układanie na tackach odpowiedniej ilości plastrów sera krojonego a następnie foliowanie i odkładanie na linię produkcyjną

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność
  • zwinność, dobra kondycja fizyczna
  • ostrożność, dobry wzrok
  • możliwość zatrudnienia w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pierwsza umowa na czas określony z możliwością przedłużenia
  • pracę od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie ok. 150-250 euro miesięcznie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem w nagłówku: „pakowanie-sera-114/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-sera-bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 7657b99d2a19fb2

1 odpowiedź na “Monachium praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu sera bez znajomości języka”

  1. aniamaruszak na 26 sierpnia 2016 @ 15:46

    Dzień dobry…jestem zainteresowana pracą…moj nr Tel +48697819687