12,04 € na godz.

Na magazynie części samochodowych od zaraz dam pracę w Holandii bez języka Born

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 marca 2022 01:21

Hurtownia części samochodowych poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Born dla Polaków na magazynie bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Born.

Wynagrodzenie: 12,04 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zajmowanie się transportem towarów pomiędzy liniami produkcyjnymi, magazynem i pojazdami transportowymi;
  • pracownik będzie rozładowywał i załadowywał towary z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • pakowanie oraz streczowanie gotowych paczek na paletach;
  • transportowanie palet na odpowiednie miejsca w magazynie;
  • kontrolowanie stanu towarów;
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim (poziom min. B1);
  • mile widziany własny transport do pracy;
  • możliwość pracy na samodzielnym stanowisku.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość wzięcia udziału w certyfikowanym kursie na wózki widłowe;
  • atrakcyjne warunki finansowe i dodatki zmianowe od 15,65 € brutto na godz.;
  • zatrudnienie na dwie zmiany;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: walusiak@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 664 081 630

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-na-magazynie-czesci-samochodowych-od-zaraz-born/

ID ogłoszenia: 955623491ba31027