2360 € brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz fabryka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 18 stycznia 2022 00:19

Na produkcji czekolady potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 w Kolonii bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowania zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2360 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji czekolad, pralin oraz figurek itp.;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac przy pakowaniu gotowych produktów, obsługiwaniu maszyn oraz przeprowadzaniu kontroli jakości.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • pełna samodzielność i punktualność;
  • odpowiedzialne i sumienne wypełnianie zadań;
  • doskonała organizacja;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę w systemie na 3 zmiany;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • środki ochrony indywidualne;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy relokacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/2/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-fabryka-z-kolonii/

ID ogłoszenia: 48961e580b5e163f