13/h euro brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji pączków od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:18

Od zaraz zatrudnimy chętnych do pracy w Niemczech na produkcji pączków z dziurką. Ogłoszenie z Berlina aktualne dla Polaków również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik w fabryce pączków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 10,50 euro brutto plus 2,50 za pracę na zmianie nocnej, co ostatecznie daje stawkę godzinową w wysokości 13 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Miasto: Berlin, Niemcy

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zadania:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją popularnych pączków z dziurką
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie masy do wypieku, wałkowanie, wycinanie kształtów, kontrolę wypiekania, ozdabianie i nadziewanie
  • do zadań należeć będzie również pakowanie wyrobów

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność, skrupulatność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • atutem będzie znajomość języka lub doświadczenie
  • samodzielność
  • możliwość pracy na zmianie nocnej

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby w wynajętych mieszkaniach
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na rok
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • zmianę nocną
  • zatrudnienie w firmie z amerykańskim kapitałem

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Produkcja pączków, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-paczkow-berlin/

ID ogłoszenia: 7935a2446487a02b

ilość wszystkich wyświetleń: 1842, dzisiaj: 1