10 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2016 00:48

Magazyn hurtowni z zabawkami oferuje zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbieraniu towaru na podstawie zamówienia złożonego drogą elektroniczną.

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Berlin

Stanowisko: Pracownik magazynu

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 3

Obowiązki:

  • kompletowanie towaru na podstawie zamówień składanych drogą elektroniczną
  • pomoc na magazynie w sprawach codziennych – przy rozładunku dostaw, przeliczaniu towaru, przygotowywaniu do wysłania lub wydania, aktualizowaniu stanów magazynowych, itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • kondycja fizyczna, sprawność
  • samodzielność
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • zdolności manualne
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim autem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek oraz dostępem do świadczeń socjalnych
  • pracę od zaraz
  • dodatki za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych
  • mieszkanie odpłatnie za 150 euro od osoby miesięcznie
  • zatrudnienie od września do świąt Bożego Narodzenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: hurtowniazabawek9/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-berlin-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami/

ID ogłoszenia: 67457bd8cf7ae131