8,50 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji sprzętu AGD bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2014 13:59

Producent sprzętu AGD ze Stuttgartu szuka osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta dla Polaków na linii produkcyjnej sprzętu AGD do montażu drobnych elementów. Zatrudnienie stałe z poprzedzającym dwutygodniowym okresem próbnym.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie części AGD, sprawdzanie jakości elementów i gotowych wyrobów oraz pakowanie sprzętu. Praca przy linii produkcyjnej.

Wymagania:
– duża samodyscyplina
– chęć do wykonywania zadań powtarzalnych
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– wykształcenie w kierunku elektronicznym bądź technicznym będzie dodatkowym atutem
– posiadanie doświadczenia w lutowaniu elementów będzie mile widziane
– możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
– gotowość do podjęcia 2 tygodniowego okresu próbnego z możliwością podpisania stałej umowy

Oferujemy:
– wparcie przy szukaniu taniego miejsca zamieszkania
– oferujemy dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie
– zapewniamy profesjonalne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych bez pobierania opłat
– na miejscu wparcie polskiego koordynatora
– prace rozwijającą umiejętności pracownika

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do przesłania CV na maila: zuver@consultant.com w tytule proszę wpisać: produkcja AGD Stuttgart.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-produkcja-montaz-agd-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 13653edacc9308c5

ilość wszystkich wyświetleń: 4616, dzisiaj: 1