9,30 GBP/h brutto

Od zaraz Anglia praca bez znajomości języka dla par na produkcji czekolady Luton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 21 czerwca 2019 00:36

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Luton na produkcji czekolady. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii dla par bez znajomości języka przy obsłudze maszyn, pakowaniu i kontroli jakości wyrobów

Miejsce zatrudnienia: Luton, Anglia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc obsadzenia: 4

Wynagrodzenie: 9,30 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca przy linii produkcyjnej polegająca na przygotowywaniu czekolad nadziewanych i ich pakowanie

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją podjęcia stałej współpracy
  • wysokie zarobki
  • system premiowy
  • płatne zakwaterowanie oddalone o ok. 4 km od miejsca zatrudnienia
  • kurs wymiany funta zapewniony minimum 1GBP/5PLN

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii, proszone są o kontakt mailowy. CV należy przesłać na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Luton 06/2019”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-luton/

ID ogłoszenia: 6805d092fc19bd46

ilość wszystkich wyświetleń: 1351, dzisiaj: 1