8-9,50 GBP/h

Od zaraz Anglia praca 2017 bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 9 marca 2017 03:52

Fabryka z Leeds zatrudni pracowników bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie 2017 pracy w Anglii aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Leeds, Anglia
Zarobki: od 8 do 9,50 GBP na godzinę pracy – przydzielane indywidualne na podstawie posiadanych kompetencji

Zakres zadań:

  • prosta praca w fabryce z Leeds, polegająca głównie na produkcji i pakowaniu kosmetyków
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • wykładanie na taśmę pustych opakowań
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie sztuk które są dobre jakościowo
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • możliwość pilnego zatrudnienia w Anglii
  • dokładność
  • zręczność i sprawność manualna
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • chęć podjęcia pracy w Anglii na stałe

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na legalnej, brytyjskiej umowie
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu w wynajętych kwaterach
  • przeszkolenie oraz trening
  • pomoc koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • częściowo polski zespół

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniższy adres:

  • jobs4u-2017@englandmail.com

W tytule wiadomości, prosimy wpisać: „Produkcja kosmetyków, Leeds 03/2017″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-w-leeds-2017/

ID ogłoszenia: 16058bf4da22b705

2 komentarze na “Od zaraz Anglia praca 2017 bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Leeds”

  1. Jacek Grudziński na 22 marca 2017 @ 10:44

    Jestem zainteresowany państwa ofertami pracy i gotowy wyjechać i podjąć pracę od zaraz . Jako para z Dominika Tarczyńska

  2. Dominika Tarczyńska na 22 marca 2017 @ 10:48

    Jestem zainteresowana Państwa ofertami pracy i gotowa wyjechać od zaraz z partnerem Jacek Grudziński….