8,85/h GBP brutto

Od zaraz Anglia praca bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Londyn UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 14 maja 2020 02:29

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu perfum markowych. Zatrudnienie w fabryce z Londynu bez znajomości języka na stanowisku pakowacza lub pakowaczki.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Pensja: 8,85 GBP Na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Umowa: na czas określony do końca czerwca 2020

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna polegająca na ręcznym pakowaniu kartonów z perfumami
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zdejmowanie etykiet i powtórne pakowanie z montażem zabezpieczeń antykradzieżowych

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • dobry wzrok
  • szybkość, zwinność, energiczność
  • zdolność do pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na czas określony w brytyjskiej firmie
  • opcja podjęcia zatrudnienia również dla par
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne w cenie 50 GBP/tydzień od osoby lub 80 GBP/tydzień od pary, wszystkie pokoje są dwuosobowe
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • uk.employment@europe.com

W tytule prosimy wpisać: „pakowanie perfum Londyn 05/2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-londyn-2020/

ID ogłoszenia: 3775eba65fad784d