162,85 NOK za godz. brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii filetowanie-pakowanie łososia bez języka Fosnavåg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fosnavåg
  • Długość umowy: do końca roku 2014
  • Opublikowany: 24 września 2014 00:32

Szukamy od zaraz osób do pracy w Norwegii na produkcji przy filetowaniu łososia. Oferta z Fosnavåg dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu ryb. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do filetowania ryb
Lokalizacja: Norwegia, Fosnavåg
Wynagrodzenie: 162,85 NOK za godz. brutto
Numer referencyjny: Fil/NOR/09.2014

Zadania:
Pracownik jest zatrudniony do wykonywania zadań produkcyjnych takich jak filetowanie łososia oraz jego pakowanie.

Wymagania:
– doświadczenie na produkcji rybnej konieczne min. pół roku
– przestrzeganie zasad BHP
– sprawne, zręczne dłonie
– umiejętność filetowania łososia
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– chęć do wyjazdu za granicę od zaraz

Oferujemy:
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– legalną pracę na norweskich warunkach
– zapewniamy pracę do końca roku 2014
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– pracodawca zapewnia miejsce noclegowe w cenie 2500 NOK za dwa tygodnie (bez opat dodatkowych takich jak prąd)
– dobre warunki

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV na maila: Justyna.rybacka@adecco.com w tytule proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-produkcji-rybnej-od-zaraz-filetowanie-pakowanie-lososia-fosnavag/

ID ogłoszenia: 1895421e4a8de32b