7,80-9,0 GBP/h

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka dla par pakowanie kawy Bradford UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2016 04:10

Oferta pracy w Anglii dla 2 par przy pakowaniu kawy i kubka w zestawy promocyjne. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka do podjęcia w Bradford od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Wakaty: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Bradford, UK

Zarobki: 7,80 funtów na godzinę to wynagrodzenie dla osoby bez znajomości języka, 9 GBP będzie przydzielane dla osób z językiem angielskim

Obowiązki:

  • pakowanie zestawów promocyjnych, składających się z opakowania kawy oraz kubka z logo
  • pracownik będzie miał przydzielone limity dzienne do wyrobienia
  • jest to prosta praca jednak monotonna i powtarzalna

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w grupie
  • optymizm, pozytywne nastawienie
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie, przykładanie się do zadań
  • gotowość do podjęcia pracy w UK od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego konsultanta jeżeli będzie taka konieczność
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • wysokie wynagrodzenie
  • płatne zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu – przypada jeden pokój na parę ze wspólną łazienką i kuchnią, tygodniowy koszy od pary to 120 GBP

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie e-maila z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie kawy Bradford 08/16″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-w-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 14857aa4ed1beb43