10,35/h euro brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka dla par przy pakowaniu ciastek 2020 Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Panningen
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 02:31

Oferujemy zatrudnienie w Panningen dla chętnych również bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz także dla par przy pakowaniu ciastek gotowych. Zakwaterowanie zorganizowane w pokojach 2-osobowych.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Wynagrodzenie: 10,35 euro brutto na godzinę pracy + dodatki zmianowe

Miejsce zatrudnienia: Panningen, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie ręczne pakowanie wyrobów cukierniczych

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie, pracowitość
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • opcję podjęcia pracy w Holandii dla par
  • wsparcie przy formalnościach i np. przy założeniu numeru Sofi czy BSN
  • terminowe wypłacanie pensji – raz w tygodniu
  • pomoc w trakcie wizyt u lekarza
  • dofinansowanie do kosztów zakwaterowania
  • zakwaterowanie w 2 osobowym pokojach
  • przejazdy do pracy autami służbowymi
  • ubezpieczenie pracownicze
  • stałe zatrudnienie
  • darmowy przejazd do Holandii
  • darmowe posiłki w formie sałatek i ciasta
  • dodatek do pensji 93 euro miesięcznie Zorgtoeslag

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez źródło.

[Rekrutacja zakończona]

źródło: www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,7271167

ID ogłoszenia: 3075e0e4f7583277

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka dla par przy pakowaniu ciastek 2020 Panningen”

  1. Witam,
    Razem z partnerem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy w stanie podjąć pracę od zaraz. Będziemy wdzięczni o szybką odpowiedź 🙂
    Pozdrawiam