do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka produkcja pakowanie czekoladek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Opublikowany: 19 października 2015 02:01

Producent czekolad z Roosendaal zatrudni od zaraz pracowników do pracy w Holandii na stanowisko pakowacza pralinek bez znajomości języka holenderskiego. Oferta dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Roosendaal, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona zajmuje się ręcznym pakowaniem czekoladek
  • praca będzie wykonywana w pozycji stojącej (jest to pozycja wymuszona) przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • minimalny czas zatrudnienia to 2 tygodnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat.B
  • preferowane osoby z aktualnym zaświadczeniem o niekaralności
  • punktualność
  • atutem będzie przedstawienie referencji
  • zorganizowanie
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • duże zdolności manuale oraz ostrożność

Oferujemy:

  • zapewnione przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • ubezpieczenie
  • zorganizowane zamieszkanie
  • możliwość rozwoju i podwyższania kompetencji
  • wprowadzenie w postaci szkolenia

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać na maila: [uwaga ogłoszenie wygasło] rzeszow@hobij.pl z tematem: PAKOWANIE CZEKOLADEK

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-produkcji-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-roosendaal/

ID ogłoszenia: 6605620f54a041d5

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka produkcja pakowanie czekoladek”

  1. Witam jestem zainteresowana praca przy pakowaniu czekoladek mój numer 695161055 prosze o odpowiedz z poważaniem Sandra tomas