2150-2650/mc € brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka produkcja kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 11 listopada 2019 02:22

Od zaraz oferujemy zatrudnienie dla par na produkcji kremu czekoladowego. Ogłoszenie pracy w Niemczech również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako pomocnik a po szkoleniu i okresie próbnym jako pracownik produkcji kremu czekoladowego
  • zadania będą polegać na wyrabianiu kremu – mieszaniu składników, dbaniu o wysoką jakość, obsługiwaniu maszyn produkcyjnych, napełnianiu słoiczków kremem itp.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie, uczciwość, pracowitość, solidność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 150 euro miesięcznie od osoby albo 250 euro miesięcznie od pary
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony i możliwość przedłużenia po nowym roku na 12 miesięcy
  • powrót do domu na Święta
  • wysokie wynagrodzenie plus premie i dodatki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę zmianową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 10/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 1135dc890d2dd0e7

ilość wszystkich wyświetleń: 1141, dzisiaj: 1