12,50/h € brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu keczupów Drezno 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 26 marca 2020 02:09

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Drezna przy pakowaniu keczupów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza – pracownika produkcji.

Stanowisko: Pakowacz keczupów / pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca w fabryce przy pakowaniu keczupów
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej z uwzględnieniem kontroli jakości a także obsługi urządzeń

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zręczność

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • świadczenia socjalne
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, koszt to 200 euro miesięcznie od osoby
  • niemiecką umowę o pracę
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o wysyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-pakowanie-keczupow-drezno/

ID ogłoszenia: 9975e7a408983ced