do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Drezno na magazynie z elektroniką

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2015 04:02

Zatrudnimy od zaraz Polaków do pracy w Niemczech na magazynie z elektroniką przy zbieraniu zamówień. Oferta z Drezna dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Drezno

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie towarów zgodnie ze złożonym zamówieniem.
  • Praca wykonywana będzie na magazynie z elektroniką – laptopami, tabletami, telefonami, itp.
  • Do zadań należeć będzie dbanie o porządek, przygotowywanie paczek do wysyłki.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienne wykonywanie powierzonych prac
  • wysoka efektywność, zaangażowanie
  • szybkie tempo pracy
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wysokie stawki godzinowe
  • pomoc na miejscu w kwestiach urzędowych
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec
  • terminowe wypłacanie należności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i odbycia kursu w celu uzyskania certyfikatu na obsługę wózków widłowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Pracownik magazynu, Drezno″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drezno-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 75055dcf0db92f95

8 komentarzy na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Drezno na magazynie z elektroniką”

  1. witam jestem zainteresowany oferta pracy mam dobre doswiadczenie z tego typu praca prosze o szybki kontakt. 884664615 dziekuje

  2. witam jestem zainteresowany z dziewczyna praca,posiadamy doswiadczenie pracy na tym stanowisku,ja rowniez sam posiadam uprawnienia do obslugi wozkow widłowych prosze o kontakt 781958001

  3. Witam jestem zainteresowany wasza oferta proszę o pilny kontakt 690042602 : )

  4. witam jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowany wasza oferta, posiadam doświadczenie oraz posiadam uprawnienia do obsługi wozkow widłowych. proszę o kontakt 697241768

  6. 002/10/Szwecja na 14 września 2015 @ 12:31

    witam pracowałem w Niemczech na podobnym stanowisku jestem zainteresowany ofertą tel 537255158