11,50-13 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji czekolady Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 04:19

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób również bez znajomości języka do podjęcia od zaraz w fabryce z Dortmundu. Zadania będą polegały na produkcji czekolady. Pracodawca zapewnia bezpłatnie zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Dortmund, Niemcy
Stawka godzinowa: 11,50-13 euro brutto na godzinę pracy – w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego
Liczba wakatów: 2
Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • wsparcie prac produkcyjnych w zakładzie zajmującym się wytwarzaniem wyrobów z czekolady
  • pracownik będzie zajmował się obsługą maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniem kontroli jakości, odmierzaniem składników czy pakowaniem
  • szczegółowe zadania przydzielane są na miejscu

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • duża dokładność
  • mile widziane doświadczenie
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w sprawach urzędowych i tłumaczeniach dokumentów
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i w przyszłości awansu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „PRODUKCJA CZEKOLADY, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-czekolady-dortmund/

ID ogłoszenia: 336595785c313472

ilość wszystkich wyświetleń: 2925, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji czekolady Dortmund”

  1. Krzysiek1991 na 3 lipca 2017 @ 14:36

    Witam. Wraz z dziewczyną jesteśmy
    zainteresowani Państwa oferta pracy.
    Mam 26lat, Paulina 23lata. Jesteśmy
    operatywni, dokladni, sumienni, energiczni komunikatywni. Szybko się uczymy, zdolni do pracy od zaraz, chetni do pracy w nadgodzinach. Dodatkowym atutem będzie
    fakt iż pracowałem 7lat na produkcji przy obsłudze maszyn i na wszystkich poszczególnych dzialach produkcyjnych wraz z pakowaniem gotowego juz wyrobu.
    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego
    wniosku.
    Tel.516669067
    krzysztof.kuciel@interia.com

  2. Aniulka123 na 6 lipca 2017 @ 22:28

    Jestem zainteresowana pracą mam 22lata i dostepna od zaraz proszę o kontakt pod numer telefonu 697232894 lub e-mail anna.wleczyk22@onet.pl