1400 euro brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji pizzy Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bonn
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 01:48

Zatrudnienie w fabryce z Bonn na produkcji pizzy mrożonej dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy przygotowywaniu składników.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zadania:

  • pracownik przygotowuje składniki – myje, kroi, szatkuje
  • smarowanie blatów pizz sosami
  • układanie gotowych składników na blaty
  • praca wykonywana jest ręcznie
  • konieczne jest przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne
  • konieczność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • schludność
  • zdolność do utrzymywania czystości na stanowisku
  • szybkie tempo pracy
  • energiczność
  • duża motywacja

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę od zaraz
  • zapewnione płatne zakwaterowanie w cenie ok. 300 – 400 euro na miesiąc
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Niemcy praca na produkcji pizzy, Bonn”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bonn-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy/

ID ogłoszenia: 5065673f64a9a311

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji pizzy Bonn”

  1. maniutek1234 na 31 grudnia 2015 @ 10:22

    Niemcy praca na produkci pizzy Bonn witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracowalismy 9 lat w holandi na produkci w magazynie prosze o kontakt tel 48669972576 dziekuje i pozdrawiam

  2. Foksowicz Gabor na 7 marca 2016 @ 18:20

    Niemcy praca na produkcji pizzy bonn witam jestem zainteresowny pracą od zaraz 504102469 mail sebastianek.1985@o2.pl