9,65 GBP/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu leków Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2020 02:14

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Londynie przy pakowaniu leków. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii dla pakowaczy bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz leków

Wynagrodzenie: 9,65 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem a także przepakowywaniem leków pochodzących z innych rynków UE
  • jest to praca manualna w szybkim tempie – pracownik rozpakowuje produkty, a następnie umieszcza je w nowych opakowaniach kartonowych z ulotką w języku angielskim

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy pod presją
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • brak uzależnień
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dostępność na okres 3 miesięcy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie
  • energiczność

Zapewniamy:

  • darmowe miejsce zamieszkania
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych w celi podjęcia legalnej pracy w Anglii
  • pracodawca zapewnia kurs wymiany funta na PLN – 5,20 PLN za 1 GBP po zakończeniu umowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „pakowanie leków Londyn maj 2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-lekow-od-zaraz-londyn-2020/

ID ogłoszenia: 9635ec42da7ea3d1