148 DKK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Danii bez języka pakowanie wędlin Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 19 września 2016 00:45

Praca w Danii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka. Przetwórnia mięsna z Kopenhagi oferuje zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu wędlin i wyrobów garmażeryjnych.

Stanowisko: Pakowacz wędlin – pracownik przetwórni mięsnej
Lokalizacja: Kopenhaga, Dania
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 148 DKK na godzinę brutto
Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska pracy:

  • układanie plastrów świeżej wędliny na tacki plastikowe i foliowanie
  • staranie się aby na każdej tacce była taka sama waga wędliny
  • ważenie
  • foliowanie
  • kontrola jakości i w przypadku jakikolwiek nieprawidłowości wstrzymywanie produkcji

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Danii
  • szybkość reakcji
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w obowiązki
  • chęć rozwoju
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • uczciwość, zorganizowanie, pracowitość

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione płatnie w cenie ok. 2000 DKK miesięcznie
  • pracę dla 8 osób, akceptujemy zgłoszenia od par i grup
  • szkolenie pracownicze
  • odpowiednią odzież oraz jednorazowe fartuszki, czepki, maseczki i rękawiczki
  • legalną umowę o pracę oraz ubezpieczenie
  • dodatki i premie dla pracowników najbardziej wydajnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 015/09/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 80257dda81e232ad

5 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Danii bez języka pakowanie wędlin Kopenhaga”

  1. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą. Proszę o odpowiedz tel.737 720 914.

  2. witam jestem zainteresowany oferta Aktualnie przebywam w Holbaek wiec prace moge zaczac od zaraz numer kontaktowy 91869551

  3. Witam jestem zainteresowany państwa oferta wczesniej pracowalem w Holandii na liniach produkcyjnych takze szybka dokladna praca nie jest mi obca oraz praca w zespole.
    Prosze o kontakt telefoniczny +48 669 645 307 Pozdrawiam.

  4. Witam jestem zainteresowany oferto pracy w Danii pracowalem w zakladach miesnych w Holandii i Niemczech zawodu jestem masarzem pozdrawiam prosze o kontakt 723932885

  5. grzegorz1985 na 18 września 2017 @ 19:17

    Witam jestesmy para i chcemy podjac prace w Danii sredni angielski pracowalismy w Angli,Holandi,Niemczech jest doswiadczenie na produkcji 511-364-742 asio.grzes@interia.pl prosimy o kontakt