do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji spoż. Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2016 17:50

Oferta pracy w Holandii na produkcji spożywczej przy krojeniu, myciu produktów na linii. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niderlandzkiego w Zwaagdijk.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Zwaagdijk, Holandia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie wsparciem prac produkcyjnej. Do zadań należeć będą zadania wykonywane przy taśmie produkcyjnej, czyli mycie składników, krojenie, sortowanie a także pakowanie.

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • samodzielność
  • atutem będzie aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • możliwość zatrudnienia na okres 3 miesięcy
  • angielski na poziomie A2/B1 – średniozaawansowany/komunikatywny

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie przy zorganizowaniu numeru SOFI
  • umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu za pośrednictwem Agencji
  • pomoc rezydenta
  • dobre wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • pracę w systemie zmianową i dodatkowo premiowane niektóre zmiany oraz praca weekendami

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • opole@hobij.pl z dopiskiem w nagłówku: PRODUKCJA

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-zywnosci-bez-jezyka-zwaagdijk/

ID ogłoszenia: 26957b9a720cfdd6

ilość wszystkich wyświetleń: 1831, dzisiaj: 1