do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie kawy Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 stycznia 2016 23:28

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu zestawów promocyjnych w fabryce kawy z Essen. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • praca wykonywana będzie na hali produkcyjnej w fabryce popularnej marki produkującej kawę rozpuszczalną
  • pakowanie zestawów promocyjnych składających się z gadżetu – kubka lub spieniacza do mleka oraz kawy
  • konieczność zapakowania zestawów w kartony i następnie zafoliowania paczek zbiorczych na linii produkcyjnej
  • obsługiwanie maszyn – linii, urządzenia do foliowania

Wymagania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy w grupie
  • zręczność, zwinność
  • możliwość wypracowywania nadgodzin na prośbę kierownika

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 2 miesiące na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania
  • dla zainteresowanych możemy pośredniczyć w wynajmie mieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy przesłać na adres:

ganztagsberuf2016@eclipso.de z dopiskiem: pakowanie01/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kawy-essen-w-fabryce/

ID ogłoszenia: 23756a62518f3589

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie kawy Essen”

  1. Witam serdecznie wraz z partnerem gotowi jestesmy od zaraz podjac te prace .883-887-548 Pozdrawiamy

  2. Witam,
    Jesteśmy zainteresowani pracą dla 2 osób. Proszę o kontakt

    Edyta
    605-665-786