1886/mc €

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji zabawek fabryka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 02:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf na produkcji przy montażu zabawek z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1886 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy montażu zabawek wykonywanych z tworzyw sztucznych
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości, pakowanie i wypełnianie innych zadań zgodnie z aktualnym zleceniem przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • precyzyjność
  • rzetelność
  • skrupulatność

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 500 euro miesięcznie od pary
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • opieka polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-zabawek/01/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-2020-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-zabawek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 595e309557bb8d5

ilość wszystkich wyświetleń: 680, dzisiaj: 1