168,20 NOK/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu perfum Oslo 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 marca 2020 02:08

Aktualnie poszukujemy osób do pakowania perfum w Oslo. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia wsparcie w kwestii zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • manualna praca przy pakowaniu perfum do pudełek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie jakości produktu, składanie opakowań, foliowanie, etykietowanie itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dbanie o detale
  • skrupulatność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na okres 2 miesięcy
  • dla niektórych pracowników możliwość przedłużenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania
  • pracę 5 dni w tygodniu po 8 godzin

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 003/2020″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-w-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 6995e8078476d6ee