143 SEK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Szwecji bez języka na produkcji soków Västerås

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Västerås
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 18:12

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Västerås na produkcji świeżych, naturalnych soków. Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji soków

Miasto: Västerås, Szwecja

Zarobki: 143 SEK brutto na godzinę

Start: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • zadania wykonywane będą w fabryce na produkcji świeżych soków owocowych i warzywnych z naturalnych składników
  • sortowanie i kontrola jakości owoców oraz warzyw używanych w produkcji
  • zadania będą polegać na obsłudze maszyn do tłoczenia oraz wyciskania
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pilnowanie proporcji składników zgodnie z przepisem
  • pakowanie szklanych butelek lub kartoników z sokami schodzących z taśmy

Oczekiwania:

  • przestrzeganie surowych norm BHP do pracy z żywnością
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie
  • możliwość wyjazdu do Szwecji od zaraz lub aktualne przebywanie w Västerås
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zdolności adaptacyjne

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • pakiet motywacyjny
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: produkcja soków naturalnych, Västerås 2016
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 977578615d31fc8d

ilość wszystkich wyświetleń: 3020, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Szwecji bez języka na produkcji soków Västerås”

  1. Witam jestem zainteresowany 575242944 cv już wysłane pozdrawiam Arek.

  2. lukasz.fangrat86 na 18 lipca 2016 @ 16:26

    Witam, jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu w kazdej chwili, CV wysłałem, +48 732 -760 – 661 , pozdrawiam Łukasz

  3. Witam, jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu. CV zostało wysłane +48 535 874 118

    Pozdrawiam

    Mikołaj