10,15 eur/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka na produkcji batonów Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Opublikowany: 4 października 2018 00:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka na produkcji batonów energetycznych. Atrakcyjna oferta z fabryki w Leerdam z opcją korzystania z płatnego zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Leerdam, Holandia

Zarobki: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie batoników do kartonów, sprawdzanie jakości oraz przydatności do skonsumowania
  • do zadań należeć będzie etykietowanie i wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dostępność na dłużej
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • punktualność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zakwaterowanie
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wypłacanie wynagrodzenia na czas
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opiekę koordynatora Polaka
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-od-zaraz-produkcja-batonow-leerdam/

ID ogłoszenia: 9965bb50e9a4de70

ilość wszystkich wyświetleń: 1205, dzisiaj: 1