2000/mc EURO

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 na produkcji deserów bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 3 maja 2019 02:34

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji lodów oraz deserów mrożonych. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Hamburga dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2000 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • praca w zakładzie na produkcji lodów oraz deserów mrożonych
  • pracownik który zostanie zatrudniony będzie zajmował się kontrolą jakości oraz pakowaniem produktów gotowych
  • zadania mogą również polegać na obsłudze maszyn i wykonywaniu prac porządkowych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dostępność id zaraz
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • wdrożenie e w obowiązki
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • legalne warunki zatrudnienia, w tym również ubezpieczenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • pracę na czas określony
  • na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 250 euro od osoby lub 300 euro od pary miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość z dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy produkcja deserów, Hamburg 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-deserow-mrozonych-hamburg/

ID ogłoszenia: 1575ccaf5e581984