1850/mc brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2018 18:53

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na okres 3 miesięcy

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • praca manualna, polegająca na pakowaniu i przepakowywaniu perfum do nowych opakowań
  • zadania polegają na samodzielnym złożeniu opakowania kartonowego, włożenia wypełnienia wraz z flakonem perfum + czasem jakieś ulotki producenta, zamknięcie, zafoliowanie i czasem naklejenie etykiet
  • praca w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz na najbliższe 3 miesiące
  • zaangażowanie
  • zdolności manualne rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • szkolenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro od osoby
  • niemiecką umowę o prace na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Drezno 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-perfum-bez-jezyka-drezno-2018/

ID ogłoszenia: 7915b791f52f08f0