12,14 € na godz.

Od zaraz praca Holandia magazyn napojów bez znajomości języka w Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 października 2021 02:42

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii na magazynie hurtowni napojów. Zatrudnienie od zaraz w Oosterhout dla magazynierów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oosterhout.

Wynagrodzenie: 12,14 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień,  oraz rozładowywanie i ładowanie kontenerów z wykorzystaniem wózka EPT;
  • sztaplowanie opakowań z energetykami;
  • kontrolowanie jakości produktów i zamówień;
  • raportowanie nieprawidłowości;
  • przygotowywanie, a także pakowanie i przekierowywanie gotowych już produktów do wysyłki.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • mile widziane będzie doświadczenie w branży produkcyjnej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • holenderskie warunki umowy;
  • zatrudnienie na jednej zmianie i płatną przerwę w pracy;
  • zapewniona liczbę godzin pracy;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • transport z Polski do Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 150 €;
  • 120 PLN pakietu startowego, który zawiera poszewkę na pościel, słowniczek polsko – holenderski oraz holenderską kartę do telefonu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: k.jakuczek@covebo.pl

Można również zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-magazyn-napojow-od-zaraz-oosterhout/

ID ogłoszenia: 488616072cdecfb2