2250-2750/mc € brutto

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka na produkcji detergentów Bremen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 7 maja 2020 03:04

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji detergentów. Zatrudnienie 2020 dla par bez znajomości języka w fabryce z Bremen. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 2250 do 2750 euro brutto miesięcznie – w zależności od posiadanego doświadczenia, umiejętności i znajomości języka

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • początkowo pracownik przejdzie gruntowne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie obsługa nieskomplikowanych urządzeń produkcyjnych, pilnowanie ciągłości, pakowanie gotowego produktu, kontrola jakości i nadzór nad napełnianiem butelek produktem
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • zdolność do wydajnej i efektywnej pracy w grupie
  • zaangażowanie, przyjazne nastawienie, solidność
  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • wykonywanie prac zgodnie z wysokimi normami BHP
  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • szkolenie pracownicze zorganizowane w języku polskim
  • pomoc przy sprawach formalnych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie od zaraz
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro od osoby za pokój lub 500 euro od pary

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2020

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-produkcja-detergentow-bremen/

ID ogłoszenia: 2665eb147c5a33f5

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka na produkcji detergentów Bremen 2020”

  1. LukaszJanczak na 10 maja 2020 @ 10:51

    Podany przez Was adres email jest nie poprawny .