11,00 € brutto/h

Od zaraz praca Niemcy pakowanie ciastek bez znajomości języka w Haselünne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Haselünne
  • Długość umowy: 9 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 25 września 2021 00:45

Przy linii produkcyjnej potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Haselünne bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Haselünne.

Wynagrodzenie: 11,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował i sortował ciastka oraz wyroby cukiernicze;
  • zadania wykonywane są przy liniach produkcyjnych;
  • dbanie o odpowiedni proces produkcji.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego przystosowania się;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie własny samochód;
  • chęć podjęcia pracy w systemie na 2 albo 3 zmiany.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki + premie;
  • pracę na 2 albo 3 zmiany, a czasami również w soboty;
  • darmowe ubrania robocze;
  • zakwaterowanie w pokojach maksymalnie dwuosobowych;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: bydgoszcz@cp-personal.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 52/522 80 50

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-pakowanie-ciastek-od-zaraz-dla-pakowaczy-w-haselunne/

ID ogłoszenia: 923614de42c9009d