9,23 euro brutto/godz.

Od zaraz praca w Niemczech jako komisjoner na magazynie z odzieżą w Lingen (Ems)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lingen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 03:32

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie z markową odzieżą w miejscowości Lingen (Ems). Zatrudnienie od zaraz w charakterze komisjonera przy pakowaniu, zbieraniu zamówień oraz komisjonowaniu artykułów tekstylnych.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU ODZIEŻY – NIEMCY
Miejsce pracy: Lingen (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
– Pakowanie markowej odzieży
– Komisjonowanie
– Ewentualny transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
– Ogólne prace magazynowe

Wymagania:
– Gotowości do pracy zmianowej
– Zdolności do szybkiego przystosowywania się
– Co najmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego
– Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
– Doświadczenie na podobnym stanowisku
– Prawa jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)

Oferujemy:
– Zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie
– Wynagrodzenie w wysokości 9,50 euro brutto/h
– Pokrywamy koszt przejazdu busem z PL do DE (max.65€)
– Osoba przyjeżdżająca własnym samochodem otrzyma bon w wysokości 100 €
– Profesjonalną odzież roboczą
– Komfortowe zakwaterowanie
– Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Komisjoner/Pracownik magazynu.

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

ID ogłoszenia: 5405a5dd2e76661a

ilość wszystkich wyświetleń: 972, dzisiaj: 1