168,20 NOK/h

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie perfum 2020 Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 03:07

Poszukujemy pakowaczy bez znajomości języka do pakowania perfum w firmie z Oslo. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków także bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa, manualna praca przy pakowaniu perfum markowych
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie manualnie
  • obowiązkiem będzie kontrola wizualna i wkładanie flakonów do pudełek kartonowych

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • za pomoc w procesie rekrutacyjnym obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 300 NOK – która zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia!
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc przy relokacji
  • umowę na 2 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • norweską umowę o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę po 8 godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, weekendy wolne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 002/2020″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-2020-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

ID ogłoszenia: 2155e1b12c3da740

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie perfum 2020 Oslo”

  1. Weronika Pacak na 16 stycznia 2020 @ 09:01

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy z rozpoczęciem od zaraz.
    Proszę o kontakt pod nr tel.: 661559149.
    Pozdrawiam