156,80 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie z odzieżą bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 26 lutego 2018 00:12

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Norwegii na magazynie hurtowni odzieżowej. Zatrudnienie 2018 od zaraz we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka norweskiego, jednakże wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Start: od zaraz

Wakaty: 2

Pensja: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni odzieżowej
  • głównym zadaniem będzie kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie towarów do wysłania
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż zabezpieczeń antykradzieżowych, skrupulatne sprawdzanie jakości oraz zabezpieczanie towarów na czas transportu
  • inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • minimum roczne doświadczenie w podobnej pracy
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, odpowiedialność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • umowę norweską na okres 3 miesięcy
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na zmianie nocnej a w późniejszym czasie opcja przeniesienia się na zmianę dzienną lub popołudniową

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez formularz dostępny na stronie poniższej:

Prosimy oznaczyć opcję: i „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 2705a92a4bb8c755