115 SEK/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka przy recyklingu Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 01:03

Sortownia odpadów z Malmö rekrutuje pracowników do pracy w Szwecji przy recyklingu. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu śmieci na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik recyklingu

Start: od zaraz

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Zarobki: 115 SEK/h brutto

Obowiązki:

  • sortowanie odpadów na linii produkcyjnej
  • jest to praca fizyczna i wymaga dużej zręczności oraz spostrzegawczości
  • odpady sortuje się z podziałem na surowce

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • szkolenie z zakresu BHP oraz wprowadzające w obowiązki
  • zapewniona odzież robocza oraz rękawiczki
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Arbetsformedlingen@swedenmail.com

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsförmedlingen AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: Arbetsformedlingen@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 20356b49d08d1de8

2 komentarze na “Od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka przy recyklingu Malmö”

  1. Jestem zainteresowany , obecnie mieszkam w Malmo mój nr telefonu 0046-769-641-560

  2. izabella1976 na 14 lutego 2016 @ 06:44

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy .Moje doświadczenie zawodowe na tym stanowisku jest spore 536 111 760 Wojtek